Iškrovimas

priimant krovinius, labai svarbu teisingai identifikuoti prekes. Tai ypač aktualu rinktiniams arba daliniams kroviniams, kai vienoje transporto priemonėje vežami skirtingų klientų kroviniai. Mūsų sandėlyje kiekvienas krovinys įdėmiai apžiūrimas, sutikrinamas kiekis, svoris, identifikacinis pakuotės ženklinimas, taip pat visada kroviniai papildomai pasveriami ir išmatuojami.

Pakrovimas

išduodant krovinius iš sandėlio, būtina juos tinkamai pakrauti. Svarbu neperkrauti transporto priemonės ašių. Kroviniai turi būti saugiai pritvirtinti, kad prekių judėjimas nekeltų pavojaus nei kroviniui, nei aplinkai ar transporto priemonei. Mūsų sandėlyje pakrovimo proceso metu papildomai daromos nuotraukos, fotografuojami tarpiniai pakrovimo proceso etapai.

Perkrovimas

iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad perkrovimas yra labai paprastas ir nesudėtingas procesas, bet iš tikrųjų tai dviejų procedūrų junginys, apimantis iškrovimą ir pakrovimą. Todėl svarbu atskirti šias procedūras ir kiekvieną atlikti atsakingai, taip apsisaugant nuo galimos rizikos dėl nenustatyto prekių pažeidimo ar trūkumo.

Rūšiavimas

krovinių rūšiavimo ar prekių atrinkimo procedūra vykdoma pagal konkretų kliento pavedimą. Esame įsitikinę, kuo tikslesnė užduotis – tuo greičiau pasiekiamas norimas rezultatas.

Pakavimas

prekių pakavimas yra vienas pagrindinių veiksnių, užtikrinančių prekių apsaugą nuo pažeidimų. Netinkamas įpakavimas gali kelti pavojų ne tik kroviniui, bet ir su juo dirbantiems žmonėms. Mūsų specialistai netinkamą įpakavimą visada pasiūlys pakeisti tinkamu, kokybišku ir patvariu.

Ženklinimas

pastaruoju metu labai sparčiai populiarėjanti paslauga. Mūsų sandėlyje prekių ženklinimui (lipdukų klijavimui) naudojama konvejerinė ženklinimo linija, pajėgi paženklinti iki 20 vnt./min.

Sandėliavimas

neišvengiama ir svarbi logistikos proceso grandis. Svarbu užtikrinti, kad sandėliavimo metu nekiltų grėsmė kroviniui, jis būtų laikomas tinkamomis sąlygomis. Sandėliavimo vietoje turi būti užtikrinta fizinė apsauga ir videostebėjimas. Mūsų sandėlyje laikomi visi klientų kroviniai dar būna papildomai apdraudžiami.

Reikia pagalbos?

Prašome kreiptis. Užpildykite formą paspaudę mygtuką .

Susisiekite